Par mums

Esiet mīļi sveicināti mūsu mājas lapā un e-veikalā "Debesu Pļavas"!

 

Ar "Debesu Pļavu" piedzimšanas stāstu es esmu padalījusies Bloga ierakstā "Piedzimšana", tāpēc šeit īsumā pastāstīšu par ko "Debesu Pļavas" ir izaugušas šo gadu laikā, kopš 2018.g.pavasarī sākām darboties...

Debesu Pļavas 2021.gada īpašajos rudens saulgriežos ir pārdzimušas par SIA "HEAVENLY MEADOWS", kur es- Eva Meiere un mans vīrs Kaspars Meiers esam tie, kuri turpmāk vedīs jūs līdzi šim mūsu ģimenes piedzīvojumam- izlolotajam ģimenes uzņēmumam, kur arī mūsu bērni ir neatņemama sastāvdaļa un lielie mazie palīgi! Es, atjaunojoties darbā, pēc bērna kopšanas atvaļinājuma, turpinu jūs priecēt un vest uz Latviju izmeklētus, skaistus un ar izcilām īpašībām un kvalitātēm apveltītus organiskus audumus, šūšanas diegus, dabīgu materiālu pogas un citus produktus, kas derīgi katrai radošai dvēselei, kā arī esmu atsākusi būt jūsu palīgs visdažādāko, ar mūsu veikalu saistīto jautājumu risināšanā, kopā mums vienmēr sanāks rast piemērotāko tieši jūsu vajadzībām, tāpēc droši- rakstiet, zvaniet un lai top oragniski, skaisti un radoši projekti! Mans vīrs Kaspars savukārt ir tas, kurš ar savu roku darbu, realizēs manis izsapņoto debesu pļavās staigājot... citiem vārdiem sakot, Kasparu jūs sastapsiet starp kokmateriāliem, frēzēm un citām vīru štellēm, darinot "Debesu Pļavu" jaunos produktus, kas ir ekoloģiski tīru materiālu zīdaiņu šūpulīši, dizaina interjera priekšmeti un rotaļlietas bērniem. Šī ir jaunā mūsu uzņēmuma sadaļa pie kā esam klusiņām strādājuši pēdējo gadu.

Esam patiesi laimīgi par ceļu, kurš mūs līdz šim punktam ir atvedis, un aicinām arī jūs, doties šajā piedzīvojumā kopā ar mums!

Esam pateicīgi katram klientam, kurš līdz šim ir palīdzējis mums būt, augt un attīstīties, jūs esat lieliski un iedvesmojoši!

Lai jums un mums sanāk savus skaistākos sapņus radīt par īstiem un dzīvot jau tagad šādā patiesā, tīrā, harmoniskā vidē kā devējiem, ar patiesi laimīgiem, labestīgiem, izpalīdzīgiem cilvēkiem visapkārt. 

Ar beznosacījuma mīlestību,

Kaspars & Eva MEIERI