100% Mulberry zīda audumi

Debesu Pļavas piedāvā izcilākos, augstākās kvalitātes, ētiski ražotos 100% mulberry zīda audumus Jūsu organiskajiem šūšanas projektiem! 
 
Sastāvs: 100% Mulberry zīds
Tips: 19mm zīda satīns "charmeause"
Platums: ~114cm
Svars: 19 mommes / 81.5g/m²
 
Iepriekšpasūtīšanā pieejami 90 dažādi toņi lieliskākā Mulberry zīda auduma- 19mm silk satin charmeuse- kas ir ideāli piemērots vieglām, gaisīgām, drapējošām kleitām, svārkiem, blūzēm, naktsveļai, gultas veļai, matu aksesuāriem un it visam, kur tavs radošais gars tevi aizvedīs!
Ja mums uz vietas neatradi sev vēlamo toni, raksti mums ziņu uz debesuplavas@gmail.com norādot daudzumu metros, nosaukumu un vēlamā toņa NR! Lieliskas ziņas- mulberry zīda audumiem iepriekšpasūtīšanas minimālais apjoms no krāsas ir tikai 1m auduma!!!!!
            
KĀ NOTEIKT VAI TAS IR ĪSTS, DABISKS ZĪDA AUDUMS?
  • Veiciet zīda auduma dedzināšanas testu- nogrieziet gabaliņu auduma un aizdedziniet. Smaržai ir jābūt kā degošai organiskai vielai — degošiem matiem vai nagiem, beigās atstājot oglītes, kuras paberžot, pirksti kļūst melni. Turpretī sintētisks materiāls degs ātri kā polietilēns, ar citām ķīmiskām smaržām, bez oglītes.

Kas ir Mulberry zīds?

Cilvēki ir izmantojuši zīdtārpiņu kokonus, lai ražotu zīdu vairāk nekā 5000 gadu. Kā rezultātā, tā nav nejaušība, ka zīdtārpiņi ir viena no retajām kukaiņu sugām, kuras cilvēki ir pieradinājušiTāpat  citus mājdzīvniekus, cilvēki ir audzējuši un turpina audzēt zīdtārpiņus, lai ražotu kvalitatīvu zīduŠo centienu rezultātus var redzēt tārpiņu īpašībās, kuras ir radušās tieši zīdkoka jeb "Mulberry" zīdtārpiņiem:

  • veselīgāki kāpuri,
  • lielāki kokoni,
  • rezistence pret izplatītajām kaitēm.

Mājas zīdtārpiņi, tāpat  "Bombyx mori" (zīdtārpiņu veids, ko izmanto Mulberry zīda ražošanā), dzīvo piepildītu un drošu dzīvi salīdzinājumā ar saviem savvaļas līdziniekiem. Katrs zīdtārps ir apgādāts ar bagātīgu ēdienu baltu Mulberry lapu veidā kontrolētā vidē, kur neviens tārpiņš nespēj nedz izbadēties, nedz gūt kaitējumu.

Tieši šī- dabiskās vides nodrošināšana un aprūpes kombinācija, kopā ar ekoloģisko mullbery zīda audumu ražošanu, rada labāko zīdu pasaulē, ko sauc par Mulberry zīdu.

Kāpēc Mulberry zīds atšķiras no citiem zīdiem?

Mulberry zīds ir augstākās kvalitātes zīds kas ir pieejams tirgū. Šī zīda unikalitāte slēpjas tā radīšanas veidā. Tam ir gara vēsture Ķīnā, kur vietējie zemnieki/laukkopji savās saimniecībās audzē Mullbery kokus jeb Zīdkokus, kur iegūto ražu-zīdkoku lapas, izbaro zīdtārpiņiem.

Tā rezultātā iegūtie kokoni tiek savērpti neapstrādātās zīda šķierās.

  "Bombyx mori" naktstauriņa zīdtārpi tiek baroti tikai ar Mulberry lapām, iegūtais zīds ir viens no smalkākajiem pasaulē. Tas ir tīrs, balts un veidots no atsevišķām īpaši garām šķiedrām, tāpēc Mulberry zīds ir izsmalcinātāks nekā citi zīda veidi.

Citi zīda veidi, piemēram, savvaļas zīdi-Habotai zīds, Eri zīds, Muga zīds un Tasar zīds ir mazāk pilnīgi krāsu un tekstūras ziņā, tiem ir īsākas šķiedras. Izstrādājumi, kas izgatavoti no 100% Mulberry zīda, ir starp izturīgākajiem zīda izstrādājumiem pasaulē. Kā arī šie savvaļas zīdi netiek ražoti tādā pašā kontrolētā, aprūpētā, ekoloģiskā vidē  Mulberry zīds. Viena no unikālajām Mulberry zīda priekšrocībām ir , ka tas ir 100% dabīgs, bez smaržas un hipoalergēnisksMulberry zīds satur dabisku proteīnu, ko sauc par sericīnu, tas samazina alerģiskas reakcijas iespējamību. Tāpēc Mulberry zīda iztrādājumi ir veselīga un droša izvēle tiem, kam ir alerģija.

Ekoloģiski tīrs un dabisks materiāls

Izstrādājumu ražošanā ir izmantots 100% augstākās kvalitātes garšķiedras Mulberry zīds, kura kvalitāte un izcilās īpašības padara to par augstvērtīgāko no visiem zīdiem un arī citiem materiāliem. Tas ir dabisks, ekoloģiski tīrs, hipoalerģisks un antibakteriāls materiāls.

Lieliska termoregulācija

 Mulberry zīda auduma izstrādājumi nodrošina vienmērīgu siltumu neatkarīgi no gadalaika. Ziemā tajos būs patīkami silti, bet vasarā — atvēsinoši!

Hipoalerģisks materiāls

Zīdam piemīt dabiskas hipoalerģiskas īpašības. Putekļu ērcītes un baktērijas zīda izstrādājumos nespēj vairoties. Zīda izstrādājumus speciālisti iesaka ne tikai alerģijas slimniekiem, bet arī tiem, kas cieš no neirodermīta, aknes, psoriāzes, ekzēmas, sēnīšu infekcijas. Zīda audums ir piemērots gan sevišķi sausai ādai, gan tiem, kas pārmērīgi svīst.

Ideāls mikroklimats

Zīda šķiedra spēj uzņemt mitrumu līdz pat 30 % no sava svara, tajā pašā laikā taustāmi paliekot sausa, jo zīdam piemīt unikālas mitruma vadīšanas spējas, kas notiek labas gaisa cirkulācijas ietekmē. Tādā vidē neveidojas pelējuma sēnītes un baktērijas — tas nozīmē, ka izstrādājumi nodrošina Jūsu veselībai draudzīgu vidi. Tajā pašā laikā zīds ļauj ādai brīvi elpot, samazina svīšanu un rada normālu ādas pH līmeni.

Lielisks tavai ādai un matiem

Zīds ir lieliska izvēle dažādu matu akskesuāru un apģērbu radīšanā, sniedzot ādai un matiem izcilu maigumu. Āda saskarē ar zīda šķiedru nenoveco, bet atjaunojas. Zīda olbaltumviela fibroīns aizsargā ādas dabisko mitrumu un paaugstina ādas elastību, jo spēj piesaistīt un noturēt lielu daudzumu mitruma vairāk nekā citi mitrinošie komponenti. Mati patstāvīgā saskarē ar zīda audumu var kļūt gludāki, mīkstāki un spīdīgāki. 

Mulberry zīda audumu kopšanas instrukcijas:
  • Zīda auduma izstrādājumus iesakām mazgāt ar rokām;
  • Ūdens temperatūra nedrīkst pārsniegt 30 °C;
  • Izvēlieties dabisku mazgāšanas līdzekli, kas ir piemērots smalkveļai un zīda izstrādājumiem. Nekad neizmantojiet kopšanas līdzekļus, kuru sastāvā ir balinātājs, jo tas var sabojāt zīda šķiedru;
  • Zīda audums dabiski ātri žūst, tāpēc nevajadzētu izmantot žāvēšanas mašīnas, lai paildzinātu izstrādājuma mūžu un taupītu resursus;
  • Nežāvējiet tiešos saules staros un gludiniet no kreisās puses (to var darīt, kad izstrādājums ir vēl nedaudz mitrs) līdz 110 °C temperatūrā;