Par mums

Esiet mīļi sveicināti mūsu mājas lapā un e-veikalā "Debesu Pļavas"!

 Šeit īsumā pastāstīšu par ko "Debesu Pļavas" ir izaugušas šo gadu laikā, kopš 2018.g.pavasarī sākām darboties...

Debesu Pļavas 2021.gada īpašajos rudens saulgriežos ir pārdzimušas par SIA "HEAVENLY MEADOWS", kur es- Eva Meiere vedīšu jūs līdzi šim manas dvēseles piedzīvojumam- izlolotajam uzņēmumam, kur arī mani bērni ir neatņemama sastāvdaļa un lielie mazie palīgi! Es, atjaunojoties darbā, pēc bērna kopšanas atvaļinājuma, turpinu jūs priecēt un vest uz Latviju izmeklētus, skaistus un ar izcilām īpašībām un kvalitātēm apveltītus organiskus audumus, šūšanas diegus, dabīgu materiālu pogas un citus produktus, kas derīgi katrai radošai dvēselei, kā arī esmu atsākusi būt jūsu palīgs visdažādāko, ar manu veikalu saistīto jautājumu risināšanā, kopā mums vienmēr sanāks rast piemērotāko tieši jūsu vajadzībām, tāpēc droši- rakstiet, zvaniet un lai top oragniski, skaisti un radoši projekti!

Kā arī ļoti lēnām, bet turpinās augt un attīstīties Debesu Pļavu koklietu sadaļa, ..šeit kā mēdz teikt: "Tu vari sapņot un plānot savu dzīvi, bet kādi augstāk stāvoši spēki, jeb Visaugstākais Kosmiskais Radītājs, kā man patīk viņu dēvēt jeb dzīve pati visu saliks pa vietām tā, kā PATIESI tev tas ir vajadzīgs". Mums viss sanāks, ar ticību, uzticību dievišķam plānam un mīlestību, jūsu atbalstu iepērkoties pie mums un lieliskām sadarbībām! Lai mums visiem sanāk tas, ko sirdis patiesi vēlas!

Esmu patiesi pateicīga par ceļu, kurš mani līdz šim punktam ir atvedis, un aicinu arī jūs, doties šajā piedzīvojumā kopā ar mani, drosmīgi un radoši ceļā uz patiesu laimību!

Esmu pateicīga katram klientam, kurš līdz šim ir palīdzējis man būt, augt un attīstīties, jūs esat lieliski un iedvesmojoši!

Lai jums un mums sanāk savus skaistākos sapņus radīt par īstiem un dzīvot jau tagad šādā patiesā, tīrā, harmoniskā vidē kā devējiem, ar patiesi laimīgiem, labestīgiem, izpalīdzīgiem cilvēkiem visapkārt. 

Ar beznosacījuma mīlestību,

Eva Meiere